Inspiracje. Błękity i turkusy w łazience

0
72041
Błękity wprowadzą do łazienki powiew letniego powietrza.
listwy przypodłogowe

Są jak morska woda: czasem wpadają w zieleń, by za chwilę zamienić się w ultramarynę lub granat. Płytki w kolorach jak błękity i turkusy wprowadzą do łazienki powiew letniego powietrza.

Jakie płytki do łazienki? To pytanie pada podczas każdego remontu. Na ścianie można położyć każdy rodzaj, natomiast na podłodze muszą być twarde i odporne na ścieranie. Dobrze sprawdzi się kamień, betonowe kafelki, gres lub tradycyjna terakota. Mnogość wzorów może przyprawić o zawrót głowy, ale jeśli ktoś nie chce szaleć z wzorkami jednolite płytki można urozmaicić kilkoma dekorami lub bordiurą. A wybór jest duży. Modne są kafelki w kształcie marokańskiej arabeski, rybiej łuski, heksagonalne czy ze strukturą odciśniętej koronki.

Do płytek trzeba dobrać odpowiednią fugę. Najlepsza będzie taka, która nie będzie wymagała szorowania, dlatego warto zainwestować w epoksydową. Jest ona odporna na wilgoć i nie pleśnieje, a nie łapie plam i nie odbarwia się. A przy tym jest gładka i nie kruszy się jak betonowe spoiny.

Sprawdź style wnętrz i wybierz idealny na siebie.

panele winylowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here