Inspiracje. Zapraszam do stołu

0
18494
Designerki stół w nowoczesnym mieszkaniu. fot. Barlinek
listwy przypodłogowe

Stół, przy którym do wspólnego posiłku może zebrać się cała rodzina i zaproszenie goście, jest centralnym punktem wielu domów i jego sercem.

Nawet gdy nie mamy szansy na urządzenie osobnej jadalni, szukamy miejsca na stół. Zwykle stawiamy go w salonie lub kuchni, lub na pograniczu jeśli są te dwa pomieszczenia połączone. Niezależnie jednak od tego, jak dużo mamy miejsca, warto tak urządzić jadalnie, aby zapewnić komfort wszystkim domownikom i oraz świątecznym gościom.

W sklepach znajdziemy stoły wykonane z różnych materiałów. Najpopularniejsze są stoły drewniane. Drewno to materiał szlachetny, miły w dotyku, a do tego trwały. Jeśli stół jest zabezpieczony lakierem lub olejem będzie odporny na zabrudzenia i zniszczenie. Innym popularnym materiałem jest płyta meblowa. Jest to tańszy materiał. Odporny i trwały, ale uszkodzony mebel trudno jest naprawić. Stół również może być szklany – najczęściej szkło jest hartowane. Szkło jest trwałe, ale jest chłodne w dotyku i nie pasuje do wszystkich wnętrz.

Stół drewniany, czy to w klasycznym wydaniu czy z designerskim sznytem idealnie komponuje się z podłogami drewnianymi. Nie zależnie czy są naturalne kolory czy ciemne wybarwienia.

Nowoczesne wnętrze z otwartą kuchnią. Inspiracja fot. Barlinek
Designerski stół. fot. Barlinek

Zobacz także: podłoga w kuchni

panele winylowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here